V jeden horúci letný si povedali svoje „áno“.  

Krásna nevesta Simonka a jej nastávajúci Miro spečatili svoj osud a vymenili si svadobné obrúčky. Vychladené prosecco, skvelá domáca slivovica a výborné jedlo. Zábava až do neskorých ranných hodín v sprievode rodiny a kamarátov v rytme tých najväčších letných tanečných hitov.

Pozývam vás na Svadbu Simonky a Mirca. Láska ich spojila už pred mnohými rokmi, ale teraz sa rozhodli spečatiť ich veľký deň veľkom štýle.

Ďalšia letná svadba dvoch mladých zamilovaných ľudí. Krásna nevesta Klára, z ktorej ako zdravotnej sestry vyžaruje dobro a láskavosť. Na druhej strane ženích Simon, milovník rýchlych športových áut a nespútaný živel. Dva protiklady ktoré do seba zapadajú ako stavebnica a výborne sa dopĺňajú.

Rodina, priatelia, svadobné dobroty, výborná zábava, krásna príroda a scenérie
 pri západe slnka.

Tento príbeh je zárukou spontánnosti,  radosti a lásky...Augustová  svadba plná slnka, tepla, lásky, priateľov a rodiny. Lenka a Peter sú mladá energická dvojica a v tomto duchu sa niesol celý ich veľký deň. Výborné jedlo,  skvelá zábava, rodina a úžasní priatelia ktorí ich sprevádzali po celý ich veľký deň a bez nich by som si túto svadbu nevedel ani predstaviť. 

Ja im prajem veľa veľa lásky a šťastia na ich spoločnej ceste životom


Pozývam vás na letný príbeh Lásky, radosti, zábavy priateľov a rodiny...Každý z iného kúta sveta, ale láska si svoju cestu vždy nájde. Presne tohto sú príkladom Petra a Kevin. Na jednej strane Peťa, ktorá sa vybrala za "veľkú mláku" študovať a spoznávať svet a na druhej Kevin, ktorý prišiel z Írska zbierať trofeje ako profesionálny športovec. Ich spoločná zástavka bola New York. 

Tu sa spolu stretli, spoznali a zaľúbili.

Pozývam vás pozrieť si Slovensko-Írsko-Americký príbeh plný, radosti, priateľov, rodiny a jednej veľkej lásky...


Svadba v septembri , kde ešte hreje príjemné letné slniečko, krásne vidiecke prostredie plné zelene, kvalitné jedlo a neskutočná zábava. Sobáš pod holým nebom má vždy svoje čaro. Dominika a David, moderná mladá dvojica plná romantiky a dobrodružstva. U nich klasické portréty nehľadajte. 

Fotili sme na hokejovom štadióne, jarmoku ale aj na dedinke u Davidovej prababičky. A nakoniec Dominika so svojimi družičkami a kamoškami vs. hokejista David zo spoluhráčmi a partiou to je záruka tej najlepšej svadobnej party. 

Poďme na to...

V tomto svadobnom príbehu vás prevediem po krajine piva, spevu a tanca, krásnych krojov a priam idylických zákutí na každom kroku. Pozrite si romanticky príbeh dvoch mladých ľudí a krásneho mesta Passau. Tu sa spolu stretli, spolu študovali, doseba zaľúbili a nakoniec tu svoju lásku aj spečatili.

Toto je príbeh Angeliky a Alberta, ktorí každí pochádza z iného kúta európy ale láska ich spojila navždy.

Neviem či existuje niečo romantickejšie ako povedať si svoje "ANO" za sprievodu letného vánku a zapadajúceho slnka. S Dankou a Maťom sme si užili aj fotenie portrétov. Boli uvoľnení, odviazaní a užili si tento deň na 100%.

Toto je príbeh letnej svadby Danky a Martina...

Natália a Martin si svoj veľký spoločný deň užili naplno. Uvoľnená atmosféra, krásna výzdoba a chutné jedlo bolo ozdobou celého ich dna. Nechýbala rodina, priatelia a výborná zábava.
Pozrite si ich svadobný príbeh plný Lásky, emócií, radosti a jednej veľkej párty.

 šaty : svadobný den
obrúčky : Bepart
výzdoba : Grey atelier
kytica : LuFlowers
Torta : Concept Bakery
hudobná skupina : Coverage

Krásna zimná a zamilovaná svadba, plná lásky, priateľov a rodiny.

 Prinášam Vám príbeh Aďky a Janyho, zasneženej slovenskej prírody priamo zo srdca Oravy...

Musím sa priznať na túto svadbu som sa veľmi tešil, pretože má pre mňa prívlastok "prvá domáca". Fotil som v mojej rodnej dedine a ľudí, ktorých poznám dlhé roky.

Ja ďakujem Martinke a Jurajovi za príležitosť stráviť s nimi ich veľký deň a spoločné zážitky zvečniť prostredníctvom môjho objektívu
Preto Vás pozývam pozrieť si ich májový svadobný príbeh...


Ďalšia výborná svadba plná detí, zábavy, priateľov a rodiny. Pozrite si celú reportáž zo skvelej svadby Eriky a Romana s výbornou atmosférou v priestoroch penziónu Rosenthal . . .
 

Vlaďka a Peter  splnili všetky výzvy, ktoré im svadobný deň ponúkol.
Najväčšou výzvou bolo fotenie portrétov, kde po hodinových túrach v kopcoch Malých Karpát zakončili deň s úsmevom.
V ich svadobný deň nechýbalo množstvo skvelých okamihov, zážitkov, vtipných ale aj dojímavých momentov.
Výsledok ale stojí zato, preto Vás pozývam pozrieť si ich jedinečný svadobný príbeh . . .

Už keď som fotil Lucke a Jurajovi ich predsvadobné rande fotky, vedel som, že to bude výborná svadba dvoch energických a spontánnych ľudí.
Na svadbe bolo všetko, čo na svadbe má byť a nesmie chýbať. Rodina, kamaráti, skvelé jedlo, výborná zábava a veľké tanečné kreácie. Pozrite si celý príbeh, výber toho najdôležitejšieho a najkrajšieho, čo sa v Luckin a Jurajov svadobný deň udialo. :)

Tradičné slovenské ale aj zahraničné kroje, exkluzívne domáce koláčiky a štrúdľe, krásna výzdoba a výborná zábava.
Takýto bol svadobný deň malej Amálky, maminy Mirky a tatina Petra v prírode pod holým nebom...